Спеціальні потреби

Американців з Лівану фактично евакуювали


У результаті ізраїльського бомбардування Лівану, зону конфлікту уже покинули тисячі іноземців. За словами британських і американських посадовців, з країни евакуйовано практично всіх громадян Великобританії та Сполучених Штатів, які побажали звідти виїхати.

У понеділок американський військовий корабель з останньою тисячою людей на борту прибув до турецького порту. Утім, далеко не всі країни Заходу закінчили евакуацію своїх громадян з Лівану. У південному порту Лівану - місті Тир люди стоять у черзі, щоб потрапити на корабель, який відвезе їх на Кіпр. Багато з них, переважно громадяни Німеччини, чекають своєї черги на евакуацію у готелі. Вони кажуть, що триваючий конфлікт зачепив усіх.

За повідомленнями німецьких офіційних осіб, Судно Принцеса Мариса, яке прибуло у порт у понеділок, має взяти на борт біля тисячі громадян Німеччини та Європейського Союзу і переправити їх на Кіпр. Це перше судно за останні 13 днів бомбардувань, яке прибуло у порт Тиру, щоб евакуювати людей. Сотні громадян Канади та Туреччини також очікують своєї черги на евакуацію в порту Бейрута. Багато з них уже не сподіваються відновити своє життя у Лівані. Вони лише хочуть живими повернутись додому.

«Ми прибули з Південного Лівану. Наш будинок розбомбили, усе розбомбили. Ми повертаємось до Канади і посольство Канади нам допомагає. Надіємось з чоловіком безпечно повернутись до Канади. Тут більше нічого не залишилось», - говорить громадянинка Канади.

Станом на понеділок з Лівану вже евакуйовано чотири з половиною тисячі британських громадян та 12 тисяч американців.

XS
SM
MD
LG