Спеціальні потреби

Актуально

ООН цими днями займалася проблемою СНІДу в світі

Генеральний Секретар ООН Кофі Аннан повідомив, що дев'ять ведучих фармацевтичних компаній світу погодилися співпрацювати, щоб спростити доступ до медпрепаратів, якими лікують ВІЛ та СНІД.

Це питання Аннан та декілька інших чиновників ООН обговорили на зустрічі з представнками дев'яти фармацевтичнтих гігантів учора у штаб-кваритирі ООН у Нью-Йорку. За умовами досягнутої угоди, компанії переглянуть ціни на дорогі ліки проти СНІДУ та його діагнозування, і намагатимуться зробити їх доступнішими для тих, хто цього потребує у країнах, що розвиваються. Фармацевтичні компанії, які погодилися вдатися до такого кроку, виходять з таких країн як Сполучені Штати, Великобританія, Півенно-Африканська Республіка та Індія.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG