Спеціальні потреби

В Одеській області новий губернатор Плачков


Екс-міністр палива і енергетики Іван Плачков указом президента України призначений на посаду Голови Одеської облдержадміністрації. Цього призначення в регіоні очікували ще від дня завершення цьогорічних березневих виборів.

Висування кандидатури Івана Плачкова на посаду голови Одеської облдержадміністрації стало одним з останніх рішень Юрія Єханурова на посаді прем’єр-міністра України. Ця пропозиція тривалий час була на розгляді у секретаріаті президента.

Пан Плачков замінив на цій посаді нинішнього лідера фракції Соціалістичної партії в українському парламенті Василя Цушка, який відмовився від посади голови облдержадміністрації одразу після оголошення результатів виборів до Одеської обласної ради, на яких переможцем стала Партія регіонів. В інтерв’ю місцевим журналістам Василь Цушко наголосив, що буде усіляко допомагати новопризначеному керівнику регіону. Він назвав Указ про призначення нового голови облдержадміністрації «не найгіршим рішенням президента України».

Пересічні одесити хоч і не знають багато про дотеперішні справи Івана Плачкова, але певні надії на нього все ж покладають:

- Я хочу сказати, що вони всі однакові. Всі вони роблять «під себе». Хапають, хапають і хапають. І він такий самий як вони. Жодних змін найближчі десять років не чекаю. Нічого не буде зроблено доки ми боїмося НАТО. Це помилково, бо там стабільність.

- У першу чергу, щоби дороги у селах полагодив, бо дійти до хати іноді важко. Ну а що ще для людей можна зробити? Щоби чистота на вулицях була, бо двірники погано працюють. Нехай допоможе їм з вивезенням сміття і у нас було яскраве та чисте місто.

Іван Плачков сьогодні вперше зайшов до кабінету Голови Одеської обласної держадміністрації. У прес-службі обласної держадміністрації повідомили, що новий керівник регіону планує, перш за все, розібратись зі структурою та кадровими питаннями. Він вважає за необхідне вже у найближчі дні сформувати план роботи та детальніше вивчити проблеми регіону.

Народний депутат України, бютівець Володимир Курінний назвав призначення Івана Плачкова достатньо очікуваним. За його словами, говорити про те, що пан Плачков добре розуміється в проблемах Одещини достатньо складно, але успіх його роботи залежить від співпраці з місцевим політикумом та новообраною обласною радою.

XS
SM
MD
LG