Спеціальні потреби

Актуально

Іран каже, що готовий обговорити ядерне питання

Міністр закордонних справ Ірану Манушер Моттакі заявив, що Тегеран готовий обговорити суперечку з проводу його ядерної програми з країнами, які порушили цю справу в Раді Безпеки ООН.

Моттакі, виступаючи перед репортерами в Тегерані, зазначив, що іранський уряд готовий обговорити усі пов`язані з цим питання, включно з його спірною програмою збагачення урану. Втім він підкреслив, що Іран намагатиметься довести, що припинення ним цієї програми було «нелогічним».

Два місяці тому постійні члени Ради Безпеки ООН Сполучені Штати, Великобтитанія, Франція, Росія і Китай разом з Німеччиною запропонували Іранові низку пільг в обмін на припинення ним збагачення урану. Поки що їх пропозиції залишаються без конкретної відповіді.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG