Спеціальні потреби

Аннан провів зустріч з іранськими офіційними особами


Генеральний секретар ООН Кофі Аннан провів зустріч у Тегерані з іранськими офіційними особами для обговорення питання спірної ядерної програми країни, як також деталей укладеного за посередництвом ООН перемир`я між Ізраїлем та бійцями Гезболи у Лівані.

Аннан уже провів розмови з міністром закордоних справ Ірану Манушером Моттакі. Також запланована зустріч з президент Махмудом Ахмадінеджадом.

Іран у середу прострочив термін ООН, до якого він мав відмовитися від дальшого збагачення урану. Цитуючи слова Аннана, французька газета Монд повідомила, що шеф ООН дає перевагу вирішенню ядерного протистояння шляхом переговорів, не санкціями.

Аннан каже, що також серед завдань його зустрічей - знайти шляхи для якнайскорішої імплементації резолюції ООН, яка поклала край понад місячному збройному конфлікту між Ізраїлем та Гезболою і створила механізми для блокування поставок зброї бійцям Гезболи з Ірану та Сирії.

У п`ятницю Аннан мав зустріч з президентом Сирії Башаром аль-Ассадом, який пообіцяв, що посилить патрулі вздовж сирійсько-ліванського кордону.

XS
SM
MD
LG