Спеціальні потреби

Нова процедура для отримання вiз до США


Консульський відділ Посольства США оголошує про нововведення, яке дасть змогу прискорити та спростити процес звернення по неімміграційну візу по неімміграційну візу США. Починаючи з 1 листопада усі, хто призначив візову співбесіду, повинні заповнити англійською мовою електронну візову анкету (EVAF) в Інтернеті. Державний департамент США запровадив цю нову процедуру у обслуговування клієнтів. На даний час, більш ніж половина українців, які звертаються по візи, – керівники підприємств, моряки, і ті, хто поновлює свої візи, – користуються електронною візовою анкетою (EVAF).

Після заповнення електронної візової анкети, яку потім слід роздрукувати, дані апліканта вміщуються в штрих-код. Під час співбесіди проводиться сканування штрих-коду, і інформація автоматично заноситься до консульської комп’ютерної системи. Оскільки інформацію не потрібно заносити вручну, це економить час як для апліканта, так і для працівників Консульського відділу. Використання електронної візової анкети не несе додаткових фінансових витрат для апліканта.

Для того, щоб заповнити цю форму і включити свій присвоєний EVAF номер у електронний запит про призначення співбесіди, потрібно мати доступ в Інтернет. Інструкції щодо заповнення форми, як і сама форма, містяться на веб-сайті: http://evisaforms.state.gov. Додаткові допоміжні засоби та інформаційні посібники для того, щоб допомогти українським аплікантам заповнювати цю форму, знаходяться на веб-сайті http://kiev.usembassy.gov/visa_evafhelp_ukr.html.

Аплікантів, які не мають доступу в Інтернет, просимо звертатися до Консульського відділу за телефоном +38-044-490-4422 для того, щоб дізнатися про розташування найближчого громадського Інтернет-центру, який спонсорується Урядом США і є безкоштовним. Такі центри є дуже популярними, і часто, щоб скористатися їх послугами, необхідно записуватися заздалегідь, іноді навіть за тиждень, тому ми радимо аплікантам планувати заздалегідь.

Апліканти, які мають доступ в Інтернет, можуть знайти адреси цих центрів на веб-сайті Посольства: http://kiev.usembassy.gov/irc_special_projects_ukr.html.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до Консульського відділу Посольства США у Києві за телефоном +38-044-490-4422

XS
SM
MD
LG