Спеціальні потреби

Актуально

Система охорони здоров'я США залишає бажати кращого?

Система охорони здоров'я в Америці працює за досить складною системою, яка має як позитивні моменти, так і недоліки. Але наскільки вони є вагомими і серйозними у межах країни, а також у порівнянні з іншими країнами?

Саме це мали виявити дослідження, проведені організацією «Комісія Фонду Співдружності». Розібратися у системі охорони здоров'я США часом не так вже і просто. Люди часто не можуть зрозуміти, чого вони можуть чи не можуть очікувати від цієї системи. Одна приватна організація створила спеціальну шкалу, яка оцінює американську систему охорони здоров'я у межах країни та у порівнянні з іншими країнами. Загалом, у рейтингу США отримали 66 балів з можливих 100. Ледве половина дорослих в Америці роблять профілактичні тести, рекомендовані людям їхнього віку та статі. Більше третини дорослих, молодших за 65 років, мають проблеми з оплатою за надані їм медичні послуги, або ж мають борги перед медичними установами.

У 2003 році 61 мільйон дорослих у США не мали часткового чи повного медичного страхування. Що ж до ефективності медичного забезпечення, то США отримали лише 51 бал. У питанні тривалості життя після 60-річного віку, Америка мала 87 балів. Рейтинг США не такий вже й високий. Однак, автори дослідження кажуть, що ці дані допоможуть посадовцям почати запроваджувати зміни у системі медичного забезпечення США саме там, де вони найбільше потрібні.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG