Спеціальні потреби

Актуально

В’язні Ґвантанамо не абияк додали в вазі

Американський стиль життя і харчування позначається не лише на самих американцях, а й на тих, хто поставив собі за мету боротись з Америкою і власне американським стилем життя.

Як повідомляють організації захисту прав людини, ймовірні терористи, утримувані на військовій базі Ґвантанамо, мають неабиякі проблеми з вагою. Щоденна дієта для в'язнів там включає 4200 калорій, що набагато вище, аніж рекомендований рівень для стабільної ваги у дві-три тисячі калорій. Додайте до цього нестачу фізичних вправ, адже більшість часу в'язні проводять у своїх маленьких камерах, і не дивно виглядає те, що більшість з них набрали в середньому по дев'ять кілограмів за час перебування на базі. Один з ув'язнених майже подвоїв свою вагу і зараз важить 186 кілограмів. При цьому, як повідомляють, більшість в'язнів мали трохи менше за нормальну вагу під час свого арешту в Афганістані та інших гарячих точках.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG