Спеціальні потреби

У Києві в День свободи мають бути протести


У Києві завтра будуть не лише урочистості з приводу Дня свободи, але й акція протесту проти дій міської влади. Ситуацію загострило рішення київської влади про підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як і два роки тому Київ залишається центром протистояння. Цього разу тут менше політики і більше соціальних гасел. Рішення мера Черновецького про збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги більше ніж утричі активізувало опозиційні фракції в Київраді, які провели спільні збори та заявили про те, що мають більшість, опозиційну до мера. Як повідомив «Голосу Америки» заступник лідера фракції БЮТ в Київраді Андрій Павловський, завтра нове об`єднання кличе на центральні вулиці міста своїх прихильнкиів та всіх, хто незадоволений останніми рішеннями Черновецького. Він каже, що ці люди символічно навіть виставлятимуть спільні палатки на Майдані.

Андрій Павловський додає, що Київрада давала дозвіл Черновецькому розрахувати нові тарифи та представити ці економічно обгрунтовані обрахунки Київраді. Однак Черновецький ухвалив рішення підняти тарифи. Звідки взялися нові цифри достеменно не знає ніхто, однак мер переконує, що вони обгрунтовані:

«Вони будуть нижчими навіть ніж вони були, для тих, хто потребує моєї турботи. А такі, як я, мають платити більше. Я вам відповідально кажу – тарифи підвищено абсолютно обгрунтовано».

24 листопада Київрада збереться на позачергове засідання, яке вимагали скликати опозиціонери. Головні питання – зниження тарифів та прозорість при вирішенні земельних та майнових питань. Втім, опозиціонери не виключають, що після того, як будуть вирішені питання економічні, можуть постати і питання кадрові. Особливе незадоволення у них викликає робота секретаря Київради Олеся Довгого.

XS
SM
MD
LG