Спеціальні потреби

Актуально

Ліванці віддали шану вбитому політичному діячеві П'єрові Жмаелю

Сотні тисяч ліванців зібралися в центрі Бейруту, віддаючи шану вбитому політичному діячеві анти-сирійських поглядів П'єрові Жмаелю.

У багатьох людей, які зібралися на центральній площі лівнської столиці, в руках були ліванські прапорці та фотографії вбитого міністра промисловості. Батько Жмаеля, - Амін, колишній президент Лівану, звернувся до натовпу з трибуни, захищеної куленепробивним склом. Він закликав розпочати нову революцію за незалежність та провести вибори, щоб усунути від влади про-сирійського президента Еміля Лагуда. Патріарх ліванських християн маронітів, кардинал Насралла Сфеїр відспівав вбитого в соборі Святого Георгія. Серед почесних гостей на церемонії були міністр закордонних справ Франції та генеральний секретар Ліги Арабських держав. Труну з тілом тридцяти чотирирічного політика-християнина відтак перевезли до його рідного містечка в горах на схід від Бейруту.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG