Спеціальні потреби

Таємниці довголіття азійських жінок


Якщо ви хочете дізнатися про таємницю довголіття, то вам слід відвідати невелике містечко Берґен в американському штаті Нью-Джерзі. Згідно з дослідженнями Гарвардського університету, жінки азійського походження, які проживають у цій місцевості, живуть довше, ніж будь-яка інша етнічна група у США.

Гарвардські дослідження показали, що тут, в районі Берґен штату Нью-Джерзі, азійсько-американські жінки ведуть націю до довголіття. В середньому вони живуть до 91 року.

Власне, ідеальним місцем для відкриття таємниці довголіття є громадський центр Енґлвуд, який відвідують переважно американці корейського походження. Традиційний корейський танець є лише одним із багатьох видів діяльності, які пропонують тут людям похилого віку.

Засновниця корейського центру Ма Кі-Юн є палким прихильником здорового стилю життя:

“Звісно, важливими факторами є гарне здоров'я та матеріальна забезпеченість. Ви мусите підтримувати здоровий спосіб життя, запобігати виникненню хронічних захворювань і навіть, якщо ви їх уже маєте, то принаймні можете уникати ускладнень”.

Здоровий спосіб життя цих жінок починається зі співів і закінчується стародавньою китайською практикою Тай Чі. Чимало жінок після ранкових вправ ідуть доглядати за своїми онуками. Ці жінки мають досить завантажений розклад дня, намагаючись підтримувати традиції громади, де цінують важку працю та родину.

Ма Кі-Юн переконана, що ці традиційні цінності можуть продовжити життя, адже щастя азійської жінки полягає у допомозі родині і в тому, що вона бачить свою сім'ю щасливою і здоровою. Фактично це зусилля задля інших.

Іншою таємницею довголіття азійських американців може бути їхня дієта. Допомагає у цьому традиційна корейська страва кімчі – гостра квашена капуста. На сьогодні вже увесь світ знає про страву Кімчі, яка робить людей сильнішими. Корисні інгредієнти цієї страви запобігають навіть виникненню деяких інфекційних хвороб.

Гарвардське дослідження причин довголіття з'ясувало, що місце, де люди народжуються і виростають, їх прибутковий рівень, етнічна та расова приналежність також відіграють велике значення. Так, в середньому, азійські жінки, які мешкають у Бергені, живуть на 30 років більше, ніж їх американські сусідки.

XS
SM
MD
LG