Спеціальні потреби

Страта Гусейна сколихнула суспільство


Хвилю суперечливих почуттів в Україні підняла страта Саддама Гусейна. 30 грудня Міністерство закордонних справ України видало коментар, у якому з одного боку засудило злодіяння іракського диктатора, а з другого – висловилося проти смертної кари.

Подія не залишила байдужими і пересічних українців, одні вважають покарання справедливим, інші – ні. Ось які міркування можна було почути на вулицях Києва:

- Я не вважаю Саддама Гусейна злочинцем, оскільки при ньому дійсно в країні був порядок. Хоч він знищував своїх противників та деякі етнічні групи, але все таки в країні був порядок. Зазаз там цілковитий хаос.

- Постать Саддама дуже неоднозначна. Однак страта, як факт, є абсолютно неприйнятною.

- Американський уряд зовсім не гречно повівся в кампанії проти Іраку. Із цієї тези можна зрозуміти моє ставлення до страти Саддама Гусейна, тому що це – черговий фарс.

- Я не політолог, але гадаю, що це навіть може розпочати війну між своїми людьми.

- Країна розділилася на два табори. Комусь Саддам подобався, комусь ні. Щось подібне було і в нас. Комусь Сталін імпонував, а хтось називав його диктатором. Я вважаю, що некрасиво зробили американці, які показали це по телебаченню – саме момент страти.

- Ну, я не вірю, що його повісили. От чогось мені не віриться, по перше не показали страти, а по друге, макет якийсь повісили на площі.

- Я вважаю, що той, хто вбив принаймні одну людину, заслуговує смерті. Чи це не чесно? Я вважаю, що чесно.

- Мені здається, що людина була не дуже добра і погано ставилась до інших. Тому я гадаю, що все правильно, маю на увазі страту.

XS
SM
MD
LG