Спеціальні потреби

Актуально

Вільям Фаллон – новий військовокомандувач США

У Сенаті США сьогодні відбулися слухання у справі схвалення кандидатури Президента Буша – адмірала Вільяма Фаллона – на посаді командувача американських військових сил на Близькому Сході. Він керуватиме всіма військовими операціями у 27-ми країнах, від мису Горн у Африці до Середньої Азії, включно з Іраком та Афганістаном.

Адмірал Фаллон визнав перед законодавцями, що теперішня стратегія в Іраку не спрацьовує. Однак він заявив, що ситуацію можна буде покращити.

Між тим, за даними іракських офіційних осіб, 36 людей загинуло у двох окремих інцидентах, спрямованих проти мусульман-шиїтів, які здійснювали ритуал Ашура.

Водночас, тисячі іракських солдатів та поліцейських перебувають у місті Карбала для підтримання безпеки, де біля двох мільйонів паломників шиїтів зібрались на відзначення Ашури.

Ще 23 людини загинуло та біля 60 зазнали поранень, коли самогубця підірвався біля входу у шиїтську мечеть біля міста Мандалі, поблизу кордону з Іраном.

У сусідньому місті Ханакін щонайменше 13 людей загинуло та майже 40 отримали поранення від вибуху бомби у час коли сотні шиїтів ішли до мечеті.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG