Спеціальні потреби

Актуально

Найдорожчий будинок з’явиться у Монтані

Невдовзі з’явиться найдорожчий будинок у світі. Його ще не збудовано, але дехто у Монтані вже має плани щодо цього. Мрію оцінено у 150 мільйонів доларів.

Будинок має бути розташований за брамою з обмеженим доступом до ексклюзивного клубу Йєлоустоун. Його буде добре видно з будь-якого місця в околиці площею 400 гектарів.

Віце-президент клубу Йєлоустоун Ганк Кашива каже, що чогось подібного ще не було у світі!

Архітектор Джеррі Локаті щойно закінчив дизайн гігантського маєтку у якому 12 спалень та 20 туалетів. Площа складає майже п`ять тисяч квадратних метрів – тобто на 500 квадратних метрів більше футбольного поля. Порівняно із цим палацом будинок Дональда Трампа у Флориді, який претендує на перше місце у світі за вартістю – 125 мільйонів, вже виглядає трохи по-іншому... Не таким привабливим.

Архітектор Джеррі Локаті каже: “Наше завдання полягає у тому, щоб втілити сміливі ідеї і створити щось незвичайне, щоб усі були в захопленні”.

І як не бути в захоплені від підземного гаража на 20 – 30 машин і майданчика для приземлення гелікоптера!

Менеджер проекту клубу Йєлоустоун Б`ю Блігзет вже тепер говорить про майбутній витвір із замилуванням: “Завдання полягало у створенні чогось неймовірно цікавого і, не повірите, але такої крутизни ви ще не бачили! Ковзанка, водограй, кінотеатр і велетенської площі винний погріб”.

Оскільки мрія буде розташована на верхівці гори, до неї не можна буде дістатися на лижах, але не хвилюйтеся, для цього існує канатна дорога з окремими сидіннями та підігрівом. А щодо ціни, то це – річний бюджет низки країн, але ж атмосфера там дійсно унікальна. Вона варта таких мільйонів.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG