Спеціальні потреби

День закоханих стає дедалі популярнішим


День святого Валентина дедалі більше приживається в Україні, конкуруючи в популярності зі святом 8-го березня. Цей день святкують закохані і не залишають поза увагою політики.

Віктор Ющенко також привітав українців із Днем святого Валентина:

“Усім українським родинам, закоханим хочу побажати в цей день відчуття того, що вони єдині, відчуття радості, щастя в своїй оселі та родині”.

Як повідомила прес-служба глави держави, повернувшись із Туркменистану, Ющенко поїхав на центральний ринок Києва купити квіти дружині і донькам.

“Якщо прийду додому з букетами для всіх дівчат і дружини, то вони будуть приємно здивовані”, – цитує прес-служба президента.

Масштабну акцію до Дня закоханих готував Блок Юлії Тимошенко. Лідерка опозиції закликала відсвяткувати цей день масовими поцілунками на Майдані Незалежності в Києві, обіцяючи відправити цілуватися на Майдан навіть власну доньку із зятем. Втім, акція не вийшла велелюдною. Сіра дощова погода та робочий день не додали закоханим ентузіазму, і замість анонсованих 50 тисяч на Майдан прийшло кількасот людей. Вбрані у плащі із символікою БЮТ, учасники акції взялися за руки, утворивши символічне серце, у центрі якого цілувалися закохані пари. У юрбі була помічена також легендарна учасниця Помаранчевої революції баба Параска.

З усіх чільних українських політиків байдужим до Дня святого Валентина залишився Віктор Янукович. У цей день глава уряду провів засідання Кабміну, на якому картав місцеву владу за необґрунтоване підвищення комунальних тарифів. Втім, прем’єр промовив одну фразу, яку можна вважати згадкою про День закоханих.

“Впевнений, що весна переможе насправді”, – сказав Янукович, цитуючи гасло Юлії Тимошенко. “Але так, як ми собі уявляємо”, – багатозначно додав очільник Кабінету Міністрів.

XS
SM
MD
LG