Спеціальні потреби

Актуально

У Європі обговорюють ситуацію на Близькому Сході

Представники Європейського союзу, Російської Федерації, ООН та Сполучених Штатів зібралися у Берліні для обоговорення шляхів відновлення миру на Близькому Сході.

Американську сторону на зустрічі у Берліні представляє Держсекретар Кондоліза Райс, яка щойно повернулася з регіону. Коментуючи підсумки свого візиту, Райс наголосила, що для відновлення ізраїльсько-палестинського мирного процесу, новий уряд Палестинської автономії повинен виконати низку міжнародних вимог.

США та Європа наполягали на тому, аби в угоді про створення уряду національної єдності, члени Фвтху і Гамасу визнали Ізраїль і засудиди насильство. Однак цього зроблено не було. Утім, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров напередодні відбуття до Берліна, заявив, що міжнародне співтовариство підтримає палестинський уряд і скасує ембарго на міжнародну допомогу.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG