Спеціальні потреби

В Іраку чергові хвилі вибухів та насильства


У результаті хвилі насильства в Іраку загинуло понад 40 людей. Серед них 18 дітей віком від 10 - 15 років, які стали жертвами вибуху на футбольному полі у місті Рамаді, яке є осередком бойовиків-суннітів.

Причини нападу поки що невідомі. На північ від столиці від вибуху бомби неподалік міста Мосул загинуло 10 людей, серед них – шестеро правоохоронців.

Тим часом, офіційні особи повідомляють про два бомбових напади у Багдаді, в результаті яких загинуло щонайменше дев'ять людей. У першому інциденті водій-самогубець детонував начинену вибухівкою вантажівку на території вуличного ринку. В іншому районі міста вибухнула бомба, яка була загорнута у пластиковий пакет.

Американське командування повідомляє про загибель чотирьох солдатів внаслідок вибуху придорожньої бомби.

А тим часом іракські офіційні особи готуються до проведення у Багдаді зустрічі представників країн регіону, які обговорюватимуть питання подолання насильства в Іраку. Участь у зустрічі братимуть також американські та британські дипломати.

За повідомленням організаторів, конференція відбудеться у середині березня, на ній будуть присутні також дипломати Ірану та Сирії, та представники п'яти постійних членів Ради Безпеки ООН та Ліги арабських держав.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG