Спеціальні потреби

Новий стадіон обійдеться у 611 мільйонів доларів


У Сполучених Штатах відкривається цьогорічний сезон ігор бейсбольної ліги. У Вашингтоні вже за рік гравці зможуть брати участь, а вболівальники – спостерігати за грою на новому стадіоні.

Споруджуючи новий стадіон, понад 400 будівників працюють у дві зміни, а невдовзі їх кількість зросте до тисячі. У Вашингтоні будівництво розпочали минулого травня на березі ріки Анакостія, два кілометри від району Капітолію. За планами, стадіон мусить бути завершений до квітня наступного року.

Спорудження стадіону коштуватиме 611 мільйонів доларів, які надходитимуть із громадських фондів і будуть передані у вигляді позички для виплати. Місто сподівається, що завдяки новому стадіону відновиться занепалий район на березі річки Анакостія, який згодом надасть у казну значно більше податків.

На даний час столичні бейсболісти виступають на побудованому 47 років тому стадіоні імені Роберта Кеннеді. Конструкція вже почала виявляти ознаки старіння, і багато вболівальників мріють про нову споруду.

Фактично, новий стадіон матиме три категорії приватних лож. Найдорожча коштуватиме 400 тисяч доларів на рік і матиме багато зручностей та пільг.

Розрахований на 41 тисячу глядачів, стадіон будують переважно з бетону і сталі. Структуру стадіону складатимуть три з половиною тисячі сталевих компонентів. Загалом для спорудження стадіону, буде використано 44 тисячі кубічних метрів бетону.

В основу зовнішнього вигляду нової споруди був взятий будинок східного крила Національної мистецької галереї. Завершений стадіон буде справжнім витвором мистецтва. У сонячні дні глядачі верхніх рядів зможуть навіть бачити купол Капітолію.

XS
SM
MD
LG