Спеціальні потреби

Тимошенко пропонує припинити переговори з коаліцією 


Юлія Тимошенко пропонує припинити будь-які переговори з коаліцією і забезпечити виконання президентського указу через механізми РНБО. Лідерка БЮТ наполягає на проведенні виборів 24-го червня. На прес-конференції в Києві очільниця опозиції викрила плани коаліціянтів стосовно затягування виборів і захоплення влади в країні.

Тимошенко пропонує припинити діяльність робочої групи з підготовки дострокових виборів. Переговори в рамках цієї групи лідерка БЮТ називає публічним шоу:

“Мета робочої групи одна – відтермінувати процес якомога надовше. Ця робоча група – абсурд, це те, що руйнує всі плани з проведення дострокових виборів”.

Як вважає очільниця опозиції, коаліціянти розробили і здійснюють новий план захоплення влади в країні. За її словами, клани не сприйняли заяви Януковича про готовність іти на вибори і намагаються відпрацювати все назад. Один із елементів сценарію – робоча група, яка веде безконечні переговори. Наступним кроком стала реанімація корумпованого і дискредитованого Конституційного Суду, який уже до кінця тижня має прийняти рішення про неконституційність президентського указу:

“Зрозуміло, що куплений кишеньковий суд (а власне, його залишки) чесного правосудного рішення приймати не будуть. Коли ж прийняте в закритому письмовому режимі рішення буде оголошене, коаліціянти почнуть діяти. Поновиться переманювання депутатів з опозиції в більшість, доки вона досягне 300 голосів.

І сьогодні кожен день знову смикають наших депутатів, пропонують їм навіть зірки з неба, щоб вони перейшли в цю провладну коаліцію. І щоб вони зразу ж після рішення Конституційного Суду почали штампувати рішення, закони, щоб довести владу в Україні до повної узурпації кланом Януковича”.

Зрештою в Україні будуть нейтралізовані демократичні сили і почнеться усунення з посади президента, – застерігає Тимошенко. За її словами, саме такий план здійснює коаліція, і в кулуарах про існування цього плану не говорить лише лінивий.

А відтак лідерка опозиції пропонує: “Припинити будь-які безплідні переговори президента з прем’єром, робочої групи, окремо представників фракцій, оскільки всі ці переговори – омана, яка вводить ситуацію в тупик. Друге – найближчими днями провести засідання РНБО з одним питанням на порядку денному: виконати президентський указ і провести вибори 24 червня”.

На засіданні Ради нацбезпеки і оборони Тимошенко пропонує, зокрема, розглянути ситуацію з Конституційним Судом, заслухати звіт про роботу Центрвиборчкому та звіти силовиків про те, що вони роблять, аби не допустити саботажу виборів.

А між тим Президент України завтра планує продовжити політичні консультації з прем’єр-міністром і робочою групою з підготовки до виборів. Про це Віктор Ющенко повідомив під час прес-конференції в Каневі на Черкащині. Коментуючи свої вчорашні 7-годинні переговори з Віктором Януковичем, глава держави зазначив:

“Ми домовилися про те, що вже на цьому тижні оголосимо дату проведення позачергових виборів”.

XS
SM
MD
LG