Спеціальні потреби

У Росії та Китаї найбільше піратської продукції


Американські законодавці визнали двома найбільшими порушниками прав інтелектуальної власності у світі Росію та Китай. До оприлюдненого цього місяця офіційного списку також увійшли Малайзія, Канада і Мексика.

Цими днями оголосити Китай і Росію найбільшими порушниками прав інтелектуальної власності.

Представники розважальної індустрії та законодавці Конгресу вважають, що саме виробництво піратської продукції перешкоджає обом державам приєднатися до Світової організації торгівлі.

Конгресмен Боб Ґудлат каже: “Те, що проблеми з Китаєм не припиняються, зміцнює нашу рішучість не приймати до СОТ і Росію. Хіба що ця країна конкретними заходами продемонструє відданість справі захисту інтелектуальної власності”.

Минулого місяця Китай відгукнувся на вимоги США і розпочав кампанію знищення піратських фільмів та програм комп’ютерного забезпечення. Утім Ден Ґлікман з Американської асоціації кіно каже, що піратська продукція на ринках Китаю все ще залишається ходовим товаром. Він закликав Китай приділити проблемі більше уваги, адже у дві тисячі восьмому році там відбудуться літні Олімпійські Ігри, і за діями Пекіна спостерігатиме цілий світ.

Ден Ґлікман: “Виходить, що протягом наступних 14 - 15 місяців ми матимемо в руках потужний важіль, який допоможе розтлумачити Китаю, що захищати права власності на музику, програмне забезпечення, медикаменти фільми чи будь що інше, у його ж інтересах, і що ми за цим будемо стежити”.

Цього року до списку країн-порушників прав інтелектуальної власності також занесено і Канаду. Зроблено це за недостатні заходи щодо заборони на завантаження відеоматеріалів та фільмів.

Конгресмен Адам Шіф каже: “Немає різниці між крадіжкою DVD з крамниці та продажем піратської копії на вулиці, або завантаженням її в Інтернет”.

За статистикою конгресового комітету з питань захисту інтелектуальної власності, компанії США кожного року втрачають 18 мільярдів доларів прибутку. Адміністрація Президента Буша планує обговорити питання порушень інтелектуальної власності на запланованих цього місяця у Вашингтоні розмовах з китайськими представниками.

XS
SM
MD
LG