Спеціальні потреби

Знято фільм про журналіста, вбитого у Пакистані


Днями у Каліфорнії програму для журналістів назвали іменем Деніела Перла – журналіста газети “Вол-Стріт Джорнал”, якого викрали та вбили у Пакистані 2002-го року. А 22-го червня цього року на екрани США виходить кінострічка “Могутнє серце”, основою якої стала книжка, написана дружиною журналіста. Маріана Перл у момент трагедії жила з чоловіком у Пакистані. У книжці вона розповіла про життя з Дені та перші дні і місяці її відчайдушних намагань знайти чоловіка, а потім правду про його смерть.

Кіноверсію історії про викрадення та страту журналіста, американського єврея у Пакистані вирішила зробити продюсерська компанія відомого актора Бреда Піта. Головну роль, Маріани у стрічці зіграла його партнерка Анджеліна Джолі. Вона каже, що пережила трагедію разом з своєю героїнею:

“Як і багато людей, я пам’ятаю як це трапилось і я пам’ятаю інтерв’ю Маріани, яке я дивилась по телебаченню вдома як звичайна жінка. Я знала, що вона вагітна і переживала як вона себе почуває. Ми всі очікували, що Дені повернеться додому. Я пам’ятаю це просто як глядач. А з того часу, як я прочитала її книжку і познайомилась з нею, а вона надзвичайна жінка та подруга тепер, я справді вірю у ті ідеї, які вона відстоює і це те що турбує нас усіх”.

Анжеліна намагалась не лише передати обставини трагедії та характер героїні, але й відтворити її жести, реакцію, французький акцент, адже Маріана народилася у Франції. Фільм наповнений розчаруванням, безвихідністю і сподіваннями Маріани, які з’являлись і зникали з кожним наступним днем очікування повернення чоловіка додому.

Стрічка вийде на екрани у США наприкінці червня, а в широкий прокат у вересні цього року. З часу трагедії минуло п’ять років. Як і дружина, батьки вбитого журналіста намагаються зберегти його пам’ять.

Днями програму старших класів з журналістики у каліфорнійській школі, де Деніел Перл провів свої останні шкільні роки, назвали його іменем. Батьки Деніела кажуть, що ця програма буде продовженням його пам’яті.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG