Спеціальні потреби

Вдруге арештовано спадкоємицю готельної імперії


Американці активно обговорюють питання справедливості та рівності громадян перед законом. Чи можуть відомі діти багатих батьків водити автомобіль у нетверезому стані, чи взагалі без водійських прав, а потім залишатися непокараними?

Американська судова система у випадку зі 26-річною спадкоємицею готельної імперії Періс Гілтон продемонструвала, що перед законом рівні всі.

Періс Гілтон двічі затримувала поліція за керування автомобілем під впливом алкоголю, через що вона була позбавлена водійських прав. Тим не менш, Гілтон продовжувала керувати машиною, порушуючи умови випробувального терміну. Згідно із законом, Гілтон отримала 45 днів ув’язнення, які згодом були зменшені до 23 через гарну поведінку. Втім, після всього трьох днів перебування у в’язниці, Періс Гілтон була звільнена та переведена під домашній арешт, що також базувалося на серйозній медичній проблемі. Що це за медична проблема – невідомо.

Відомо однак, що Періс мешкає на Голлівудському пагорбі в будинку вартістю кілька мільйонів доларів. Отже такому хатньому арешту можуть позаздрити не лише ув’язнені. Втім, довго там вона не затрималася. Того ж вечора суддя, який запровадив її до в’язниці першого разу, наказав Гілтон знову з’явитися в суді. Періс запропонувала вирішити справу по телефону. Суддя не погодився.

Суддя, згідно з порядком, переслав повістку відповідачу, який перебував в ув’язненні. Домашній арешт – це теж форма ув’язнення. Він наказав шерифу доставити ув’язнену до зали суду.

Періс доставили в наручниках поліцейською машиною – майже на дві години пізніше від запланованого початку слухань. Весь час у залі суду Періс, за свідченнями присутніх, плакала та кликала маму. На суддю це не справило враження. За його рішенням Періс має повертатися до в’язниці відбувати залишок 45-денного терміну.

Зараз Гілтон перебуває у шпиталі виправної колонії, де вона має пройти медичний та психічний огляд, в результаті якого буде встановлено, в якій саме в'язниці вона надалі відбуватиме покарання.

У суботу Періс через свого публіциста оприлюднила звернення, в якому заявила, що вона не буде опротестовувати терміну ув'язнення:

“Це було найтяжчим випробуванням в моєму житті. Протягом останніх кількох днів я мала час подумати і я вірю, що вчуся та зростаю завдяки цьому досвіду”.

Також вона сказала, що була шокована увагою мас-медіа до неї та порадила ЗМІ зосередитися на важливіших речах, наприклад, на діях американських солдатів в Іраку та Афганістані.

Як ця історія позначиться на іміджі Періс Гілтон залежить від того, як вона поводитиметься після виходу з в'язниці. Всі ці моменти – переведення під хатній арешт, таємнича медична проблема, пропозиція поговорити з суддею по телефону - роздратували американську публіку. Напевно, головна емоція, яка панувала стосовно неї після оголошення вироку суду – зловтіха.

Не варто також забувати, що Періс більш відома через свої вечірки, ніж через якійсь талант. Але той факт, що вона заявила про намір відбути весь термін покарання вже приносить плоди.

Зараз ЗМІ почали обговорювати те, чи не занадто жорстке покарання отримала Періс через свій зірковий статус. Майкл Левін, відомий публіцист, який займався іміджем таких зірок як Барбара Стрейзанд чи Майкл Джексон, каже, що це дуже правильний крок. Він би їй також порадив після виходу із в'язниці утриматися від вечірок та зайнятися благодійницькою діяльністю. Так що в результаті вся ця історія може тільки примножити її популярність та покращити імідж.

XS
SM
MD
LG