Спеціальні потреби

Внаслідок пожежі загинуло дев’ять людей


Велика трагедія, що призвела до смерті пожежників сталася в місті Чарльстон, у штаті Південна Кароліна. На цей раз причиною загибелі відразу дев’яти членів пожежної бригади стала звичайна побутова пожежа на складі меблевої крамниці. Пожежники зайшли в середину палаючого приміщення, щоб врятувати двох працівників. Саме у цей момент на них обвалився палаючий дах. Як з'ясувалося потім, в приміщенні не було нікого із працівників, лише пожежники.

Пожежа дев’ять смертей, це занадто багато для мешканців цього звичайного американського містечка. Вони зараз збирають гроші для родин загиблих і кладуть квіти просто на тротуар, перед місцем трагедії.

Експерти говорять, що не знайшли жодних слідів навмисних дій у тому що сталося, лише трагічний збіг випадковостей. Пожежники вирішили зайти в палаюче приміщення, коли почули, що там все ще можуть бути працівники магазину. Але несучі металеві опори вже нагрілися до червоного кольору і не витримали ваги даху. Миттєве обвалення великої площі даху, поховало під уламками дев'ятьох із тих, хто в цей час був всередині.

Приміщення не було обладнане автоматичними протипожежними оприскувачами. Федеральний закон цього не вимагає. За останні сто років, у приміщеннях, обладнаних водяними протипожежними оприскувачами ніколи не ставалося випадків із загибеллю багатьох пожежників одночасно.

Після цього трагічного випадку в США вже розгорнулися дискусії стосовно посилення протипожежної безпеки в приміщеннях.

XS
SM
MD
LG