Спеціальні потреби

Позачергова сесія Верховної Ради таки відбудеться


Позачергова сесія парламенту п’ятого скликання таки відбудеться 10 серпня. Про це повідомила прес-служба Верховної Ради після того, як представники Партії регіонів заявили, що домовилися зі своїми союзниками з коаліції таку сесію не проводити. Вже ьсогодні з’явилися нові заяви від регіоналів – мовляв, вони ще не остаточно визначилися з приводу власної участі.

Зараз регіонали переймаються дещо іншим – вони складають виборчий список. У понеідлок керівником виборчого штабу офіційного призначили Бориса Колесникова, якого можна вважати правою рукою Рината Ахметова. Вже майже готова перша дасятка найрейтинговішої на сьогодні партії, однак про неї регіонали нічого не кажуть. Єдине рішення, яка вважають більш однозначним – на вибори Партія регіонів піде сама, без створення блоків, називаючи себе самодостатньою політичною силою. Водночас її лідери кажуть про те, що запрошуватимуть до списку відомих політиків з інших партій.

Головна ж інтрига – чи підуть з регіоналами соціалісти? Борис Колесников щодо цього заявив:

“Я не можу сказати, що ми впевнені, але ми твердо сподіваємося, що СПУ мобілізує весь свій ресурс, вона цілком самостійна, самодостатня сила для проходження в парламент, і має визначені підвалини та певні досягнення”.

Водночас Віктор Янукович не виключив, що до регіонів увіллються інші політичні сили, однак лише під брендом Партії регіонів. Експерти кажуть, що, зважаючи на низькі рейтинги соціалістів, Олександр Мороз може й надалі діяти так, аби гальмувати початок виборчої кампанії. Про що свідчить і його намір провести позачергову сесію, де можуть скласти присягу нові депутати від “Нашої України”. Відтермінування сесії на 10 днів дає можливість соціалістам продовжити переговори про створення блоку з можливими осюзниками – регіоналами та комуністами.

XS
SM
MD
LG