Спеціальні потреби

Харчування із пластикових пляшок шкідливе для дітей?


Деякі вчені б’ють на сполох з приводу застосування хімікату у виробництві багатьох пластикових речей. Днями в Американському національному інституті охорони здоров’я розпочалися слухання про те, що Бісфенолу-А становить дедалі більшу загрозу, а особливо для здоров’я дітей.

Як і багато інших матерів, Кимберлі Лисак дуже скрупульозна у питанні чим годувати своюдитину:

“Мене непокоїть розфасована дитяча їжа – тут повно хімікатів та речовин, про які я нічого не знаю”.

Але досі вона не переймалась тим, з чого виготовлені пляшки для дитячого харчування.

Щойно опубліковане дослідження попереджає про негатині якості хімікату Бісфенол-А, який використовують для виготовлення пластикових пляшок, включно з пляшками для дитячого харчування.

Лікарі центру профілактики і контролю над інфекційними захворюваннями США знайшли Бісфенол в аналізах 95% оглянутих ними американців. Лікар Вом Саал зазначає:

“Коли навіть дуже низькі дози цієї речовини потрапляють в орагнізм плода чи немовляи, то у цих дітей з часом розвиваються рак простати або грудей чи гіперактивність”.

Однак Американська хімічна рада наполягяє, що хімікат безпечний. У заяві ради сказано: “Бісфенол-А не становить загрози для людського здоров’я у дуже низьких дозах, які можуть потрапити в організм через їжу із плашок”.

Оджнак у крамницях органічних продуктів, почали продавати дитячі харчі у пляшках виготовлених без Бісфенолу. А це збільшує ціну продукту.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG