Спеціальні потреби

Пересічний американець працює 1800 годин на рік


Американці сьогодні працюють довше і виконують більше роботи, аніж їхні колеги в інших розвинених країнах світу. Втім, згідно із звітом, який видала Організація Об’єднаних Націй, для того, щоб нині втриматися на належному економічному рівні, працювати потрібно не лише тяжко, а й продуктивно.

У США День праці відзначають у перший понеділок вересня. Цей день дав робітникам додатковий відпочинок від робочого навантаження. Минулого року пересічний американець в середньому напрацював 1800 годин на рік, виготовляючи при цьому на душу населення продукції на 64 тисячі доларів.

У новому звіті ООН говориться, що більше від американців за годину заробляють робітники в Норвегії. Це відбувається завдяки експорту тією країною нафти. Утім продуктивність американського робітника перевищує показники трударів у Євросоюзі, Японіі та Швейцарії. Фред Бечамп взяв відпустку, щоб провести час зі своєю сім’єю. Як він каже, американці сьогодні працюють важче, ніж це було ще років десять тому:

“Люди відповідають за багато більше речей, як вдома так і на роботі. Я гадаю, що це просто стало нашою культурою і нашим способом мислення, що ми мусимо працювати важко і високопродуктивно”.

У американської продуктивності з’явилися конкуренти. бо люди кількох східноазійських країн працюють навіть на 400 годин на рік більше. Учитель Банкстон переконаний, що американцям невдовзі доведеться працювати навіть важче, аби втриматися належному економічному рівні:

“Гадаю, що долари не сипляться до кишень великими сумами. Тому, щоб краще заробляти, люди готові працювати більше та важче”.

Дякуючи шалено зростаючим економікам Індії та Китаю, темп розвитку деяких східноазійських країн за останні десять років зріс у понад два рази. Утім звіт ООН показує, що через брак інвестицій в навчання, обладнання та технології, за продуктивністю виробництва цей регіон продовжує відставати від розвинених країн світу у п’ять разів.

XS
SM
MD
LG