Спеціальні потреби

Мадлен Олбрайт: “Буш повинен визнати свої помилки”


“Як змiнити ситуацію в Iраку? В першу чергу, Буш повинен визнати свої помилки”. Пiд таким заголовком на сторінках “Вашингтон пост” у четвер з`явився коментар Мадлен Олбрайт з нищівною критикою на адресу Адмiнiстрацiї Буша.

“За що ми там боремося? Насамперед нашi солдати заслуговують почути логічну вiдповiдь на це запитання”, – пише колишнiй Держсекретар США i пропонує такий вихiд iз ситуації, що склалася: залучити до вирiшення іракської проблеми мiжнародне спiвтовариство так як це було зроблено у 1990-их на Балканах. Однак передувати цьому, вважає Олбрайт, повинне визнання Президентом Бушем того, що вже знає весь свiт – що критика, яка лунала перед вторгненням в Iрак, була повністю виправданою. Таке визнання, додає вона, водночас могло б стати тим поштовхом, який необхiдний для зрушення мiжнародних дипломатичних зусиль.

А тим часом в Іраку продовжує гинути мирне населення. Щонайменше 14 людей загинуло у Багдаді в результаті авіарейду США. За даними іракських офіційних осіб, у результаті ракетного обстрілу у багдадській дільниці Аль-Вашаш зруйновано кілька будинків. Цей район вважається опорним пунктом радикального шиїтського проповідника Моктади Аль-Садра.

За повідомленням командування США, американські та іракські спецпідрозділи здійснювали у цьому районі рейд, коли потрапили під обстріл ймовірно шиїтських бойовиків, після чого і викликали допомогу авіації. Також у четвер коаліційні сили в Іраку знешкодили шістьох осіб і арештували 25 під час спецоперації проти бойовиків Аль-Кайди.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG