Спеціальні потреби

Актуально

Директор МАГАТЕ критикує ідею нападу на Іран

Директор МАГАТЕ Мохамед ель-Барадеї піддав критиці ідею, яка пропонує можливість нападу на Іран через атомну програму цієї країни. Зокрема він заявив, що до зброї слід вдаватися лише в тому випадку, коли будуть випробувані усі інші методи.

Заяви щодо війни з Іраном Мохамед ель-Барадеї назвав нереальними. Сталося це на наступний же день після того, як міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер застеріг, що світ може серйозно розглянути й можливість війни, якщо мирні переговори з Іраном проваляться.

Ель-Барадеї висловив сумнів в тому, що світове співтовариство коли-небудь дійде до тієї межі, коли треба буде говорити про збройний напад на Іран. Тим часом Іран заявив, що заява французького міністра була спробою Франції підлеститися до Сполучених Штатів.

Міжнародне Агентство з Атомної Енергії наразі веде у Відні переговори щодо ядерних амбіцій Ірану. Сполучені Штати та їхні союзники намагаються переконати Раду Безпеки ООН у необхідності накласти третю серію санкцій на Іран за те, що він відмовляється припинити свою ядерну діяльність.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG