Спеціальні потреби

Гельсінська комісія закликає Україну провести чесні вибори


Американський конгресмен-демократ Елсі Гастінгс, який очолює комісію обох палат Конгресу з питань безпеки та співробітництва у Європі, відому ще під назвою Гельсінська комісія, та співголова цієї структури, сенатор-демократ Бенджамін Кардін – оприлюднили заяву з нагоди проведення в Україні у неділю, 30-го вересня виборів до Верховної Ради. У документі зазначено:

“Після Помаранчової революції 2004-го року процес демократичних надбань в Україні не припиняє своєї ходи. Однак важко не помітити наявності ряду серйозних політичних непевностей, які виникли за останній рік. Подальше тривання такої нестабільності не влаштовує ані Україну, ані регіон, у якому вона розташована.

Ми плекаємо щиру надію, що після виборів, політичні лідери зможуть знайти розв'язки, що сприятимуть політичній стабільності та демократичному розвитку. Консолідація демократії і верховенства права в Україні зміцнить її незалежність і суверенітет, посилить Україну у її прагенні до повної інтеграції із Заходом та служитиме взірцем для інших країн, які колись були частинами Радянського Союзу.

Ми сподіваємося, що вибори будуть вільними і прозорими та відповідатимуть нормам ОБСЄ. Ми бажаємо людям України всілякого успіху та продовжуватимемо зміцнювати американсько-українські двохсторонні відносини”, – завили співголови Гельсінської Комісії конгресмен Елсі Гастінгс і сенатор Бенджамін Кардін.

XS
SM
MD
LG