Спеціальні потреби

Вашингтон Таймс: Помаранчева команда повертається (ВІДЕО)


Поки в Україні рахують останні голоси, американська преса продовжує обговорювати перспективи нового парламенту та Уряду України. Зокрема, “Вашингтон Таймс” друкує статтю старшого наукового співробітника Інституту міжнародних досліджень Аріеля Коена під назвою “Українська помаранчева команда повертається”.

Наголошуючи на демократичності виборів в Україні, особливо порівняно з Росією, автор каже, що Україна може отримати багато плюсів, якщо швидко сформує новий уряд. Хоча переговори про вступ до НАТО є передчасними, очікується, що Вашингтон продовжуватиме підтримувати євроантлантичні прагнення України. “Було б добре, якби такої ж політики дотримувався і Європейський Союз”, – пише Аріель Коен.

Автор також наголошує, що успіх нової коаліції буде багато у чому залежати від її готовності активно проводити антикорупційну політику. До цього часу, підкреслює політолог, президент Ющенко не виконав обіцянки своєї кампанії 2004-го року – “Бандитам тюрьми”.

Аналіз результатів українських виборів продовжив в інтерв’ю для “Голосу Америки” політолог, викладач Університету Джонса Гопкінса у Вашингтоні Сергій Куделя.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG