Спеціальні потреби

Бірманський уряд почав знімати деякi обмеження


Військовий уряд Бірми скоротив комендантську годину та відновив багатьом громадянам доступ до Інтернету вперше від часу кривавого придушення мирних про-демократичних акцій протесту минулого місяця.

Згiдно iз заявами деяких жителiв Рангуну, комендантську годину скорочено з шести годин щоночі до чотирьох. Повідомляють також, що в суботу відновлено доступ до Інтернету.

Уряд перекрив бiрманцям доступ до Інтернету минулого місяця, щоб унеможливити опозицiї передачу за кордон кадрiв, якими задокументовано насильницьку реакція бірманської влади на анти-урядові протести.

Тим часом правозахисна організація «Міжнародна амністія» повідомила, що бірманська влада вчора затримала щонайменше ще чотирьох провідних лідерів руху за демократію.

Мiж тим державний секретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс сьогодні закликала уповноваженого ООН Ібрагіма Ґамбарі якнайшвидше повернутись до Бірми для продовження розмов з військовим урядом. Затримання про-демократичних активістів, заявила вона, вимагає міжнародної присутності в Бірмі.

XS
SM
MD
LG