Спеціальні потреби

Актуально

Світовий Банк підтримає розвиток сільського господарства

На спільному засіданні Світового Банку та Міжнародного Валютного Фонду, що відбувається цими днями у Вашингтоні, президент банку Роберт Зелік заявив, що найважливішим завданням його організації на найближчий час буде підтримка сільськогосподарських проектів, особливо в бідних країнах світу. За його словами, в той час як 75% бідних людей світу живуть у сільській місцевості, лише 4% міжнародної допомоги, направляється у ці райони.

За словами Роберта Зеліка, світовий торговий оборот зріс більше ніж вдвічі з 1990-го року, відкривши нові можливості для багатьох країн, та зменшивши ціни на товари та послуги. Але нові ринкові умови, за словами Зеліка, повинні тепер враховувати потреби бідних країн і відповідати екологічним вимогам.

Роберт Зелік зазначає: “Глобалізація відкриває для нас неймовірні можливості. Але разом з тим, зубожіння та забруднення довкілля залишаються серйозними проблемами. І найбільше від цього страждають найбільш уразливі категорії людей – жінки у країнах, що розвиваються, сільське населення, африканці та їхні діти”.

На зустрічі з журналістами Зелік заявив про намір Світового Банку виділити три з половиною мільярда доларів для Асоціації міжнародного розвитку. Ця організація надає допомогу та безвідсоткові кредити для більше ніж 80 найбідніших країн світу.

Роберт Зелік: “Це завдання нашого банку, сприяти глобальному розвитку, долати бідність, забезпечувати бережне ставлення до довкілля, а також створювати надію та нові можливості для людей”.

Зелік закликав країни донори, збільшити допомогу для країн на шляху розвитку. Роберт Зелік відзначив перші сто днів роботи на посаді президента Світового Банку. Цими днями він представить стратегію і майбутній курс очолюваної ним організації, членами якої є 185 країн світу.

Всі новини дня

Антикорупційні зусилля під час повномасштабної війни: інтерв’ю з очільником «Прозорро. Продажі» Олексієм Соболєвим. Відео

Про антикорупційні зусилля в Україні протягом повномасштабної війни розповів Олексій Соболєв, очільник «Прозорро. Продажі». Наразі він прибув до США на міжнародну антикорупційну конференцію.

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

350 тонн медичної допомоги за останні півроку відправила в Україну громадська організація з Чикаго UMANA – Українське лікарське товариство Північної Америки. Дефібрилятори, антибіотики, ліжка, машини швидкої допомоги – все це у контейнерах щотижнево відправляють в Україну. 

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

США нададуть підтримку українському бізнесу на Заході країни. Документ про це сьогодні підписали Банк Львів та Фінансова корпорація розвитку США. Йдеться про угоду на 15 мільйонів доларів кредитних ресурсів. З посадовцями у Львові розмовляла Мирослава Гонгадзе.

Громадські організації, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією в США. Відео

Представники 4 громадських організацій, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією Сполучених Штатів. На слуханнях були присутні представники як з України, так і зі США та Литви. Волонтери наголосили, що допомога Заходу часто є недостатньо швидкою.

Американку Бріттні Ґрайнер обміняли на росіянина Віктора Бута – деталі з Білого дому. Відео

США обміняли увʼязнену в Росії американську баскетболістку Бріттні Ґрайнер на Віктора Бута – росіянина, який відбував термін у США за торгівлю зброєю. Більше про важливість цієї події та деталі з Білого дому – розповідає Юлія Ярмоленко.

Більше

XS
SM
MD
LG