Спеціальні потреби

Дев’ять українців отримали у США протези верхніх кінцівок


У Сполучених Штатах нещодавно перебувала група українських підлітків з особливими потребами. Переліт через океан вони здійснили для отримання протезно-ортопедичної допомоги. Молодь також повезли у всесвітньо відомий розважальний парк Уолта Диснея у місті Орландо, де вони могли відпочити і зняти напруження після більш ніж двох тижнів лікування у Флориді. Дев’ять молодих українців отримали у США індивідуальні протези верхніх кінцівок. Після двох тижнів лікування Віктор Семеренко повернеться в Україну з двома новими руками:

“Я так вдячний усім цим людям і новітнім технологіям. Вони дали мені можливість сповна насолоджуватися життям”.

Тепер ці підлітки, за допомогою вправ, освоюють нові протези. Медики прописали їм інтенсивну фізіотерапію, використовуючи сучасне обладнання. Одним з тих, хто лікував українців, є доктор Джон Раш:

“Вони молодці. Зазвичай цей процес займає чотири-шість тижнів. А ми його стиснули разом з усіма вправами до двох тижнів”.

Конгресмен-республіканець Лінкольн Діаз-Баларт допомагав українським дітям приїхати у Флориду. А його дружина Крістіна слідкувала за тим, аби лікування пройшло успішно:

“У мене немає слів, просто немає слів. Настільки приємно бачити їхні усмішки і взагалі бачити як вони щось роблять своїми новими руками. Це дуже зворушує”.

Організатори поїздки кажуть, що мають намір привезти на лікування з України більше дітей. Наразі така ж операція запланована ще для одинадцяти українців.

XS
SM
MD
LG