Спеціальні потреби

Актуально

Беназір Бгутто має намір взяти участь у виборах

У Пакистані опозиція поділилася після того як колишній прем’єр-міністр Беназір Бгутто заявила, що її партія візьме участь у загальних виборах наступного місяця. Проте, пані Бгутто заявила на прес-конференції, що Народна партія Пакистану, яку вона очолює, має сумніви щодо легітимності виборів, які мають відбутися 8 січня. Вона сказала, що можливо скасує свою кандидатуру і приєднається до опозиційного бойкоту, на чолі з колишнім прем’єр-міністром Навазом Шаріфом.

Бгутто і Шаріф закликають до негайного скасування надзвичайного стану в Пакистані, який запровадив на початку місяця Президент Первез Мушараф. Вчора Мушараф, склавши присягу як переобраний на ще один п’ятирічний термін на посту президента, пообіцяв скасувати надзвичайний стан 16-го грудня. У середу Мушараф зрікся впливової посади начальника штабу збройних сил.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG