Спеціальні потреби

Актуально

Буш вважає Іран загрозою для світової спільноти

Президент США Джордж Буш, не дивлячись на останні заяви американських спецслужб, продовжує твердити, що Іран представляє загрозу для міжнародної спільноти. Про це він сказав на конференції у Білому домі, додавши, що висновки спецслужб лише доводять те, що програми існували і в будь-який момент можуть бути відновлені.

За словами Буша, нові дані дають Сполученим Штатам можливість згуртувати міжнародну спільноту для того, аби спільно тиснути на Іран, вимагаючи від останнього припинити збагачення урану. Адже саме збагачений уран в окремих його формах може бути використаний для виробництва атомної зброї.

Буш також застеріг, що озброєний атомом Іран становитиме величезну загрозу для світу. Він закликав світову спільноту ізолювати цю країну.

Іран зі свого боку заперечує заяви про те, що він взагалі коли-небудь мав програму з виготовлення атомної зброї.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG