Спеціальні потреби

Посольство у США розвиває імідж України у світі  (ВІДЕО)


Щомісяця Національний прес-клуб, найпрестижніша організація, до якої входять американські та іноземні журналісти, які працюють в США, організує прийоми в посольствах. Посли розповідають про свої країни, а потім, за умови не розповсюдження, відповідають на будь-які запитання іноземних журналістів. Слідом за Швецією, Португалією та Фінляндією надійшла черга і до України.

Фредеріка Данн з Національного прес-клубу сама звернулася до Посольства України в Сполучених Штатах з пропозицією організувати прийом:

“Я контактую посольства сама, як правило через прес-аташе, і вони кажуть мені, як скоро вони хочуть влаштувати прийом”.

Фредеріка каже, що до українського посольства прийшла більша за звичайну кількість журналістів.

Журналістів цікавили стосунки Ющенка та Тимошенко, наслідки Чорнобильської катастрофи, здоров`я Ющенко та пошук отруйника, стандарти життя в Україні та вступ до Світової Організації Торгівлі.

Кореспондент із Бангладеш Аршад Махмуд: “Mені особливо цікаво було дізнатися про те, що трапилося протягом року після Помаранчевої революції. Чому все почало приходити в занепад? Що сталося зі стосунками між Президентом Ющенком та Прем’єр-міністром Тимошенко, які спочатку були дуже близькі, а потім вони чомусь розійшлися”.

Посол України Олег Шамшур чимало уваги приділив зростанню економіки в Україні. Аршад Махмуд каже, що дізнався багато нового:

“Я не знав, що країна економічно швидко розвивається. Він сказав, що зростання ВВП може бути 6.5-7 %. Це – гарний показник. Мені хотілося б, щоб моя країна могла такого досягти”.

Кореспондентка журналу “Воркплейс” Сара Грей зауважила: “Я завжди думала, що Україна бідна країна, а зараз посол змінив мою думку”.

Прийом в Посольстві – тільки один з елементів розвитку іміджу України у світі, зазначив надзвичайний та повноважний посол України у США Олег Шамшур:

“У нас все ще вважають, що про Україну дуже мало знають. Дійсно, знають не достатньо, треба багато пояснювати, зокрема, пояснювати, як розвиваються демократичні процеси, як зростає економіка, Але в той же час дуже рідко буває, щоб про Україну не чули взагалі”.

Минулого місяця Україна “засвітилася” і в престижних ЗМІ. В журналі “Вашингтон пост” – тижневому додатку до однойменної газети – була розміщена рекламна вставка під назвою “Зростання України”. Цілих 12 сторінок, фінансованих частково українським Міністерством закордонних справ, було присвячено наслідкам Помаранчевої революції, розвитку бізнесу в Україні, представникам нового поколінню українців, нерухомості, інвестиційному та туристичному потенціалу країни.

XS
SM
MD
LG