Спеціальні потреби

МакКейн перемiг в Пiвденнiй Кароліні, Клінтон у Невадi


На чергових внутрішньо-партiйних голосуваннях, на яких претенденти змагаються за право представляти партію на президентських виборах у листопадi, перемiг республiканець Джон МакКейн та демократка Гіларі Клінтон.

Сенатор МекКейн на змаганні у Пiвденнiй Каролiнi здобув 33% відсотки голосів, випередивши на три відсотки колишнього губернатора штату Арканзас Майка Гакабі.

У промові з приводу своєї перемоги МекКейн звернув увагу на майбутні партійні змагання в інших штатах і вказав на те, що від 1980 року переможець серед республіканців у Південній Кароліні згодом здобував номінацію партії на посаду президента.

Тим часом, Сенатор Гілларі Клінтон здобула 51% голосів на партійних зборах демократів у штаті Невада, чим на шість відсотків випередила сенатор Барака Обаму.

У змаганнях республіканців у Невадi перемогу з переважною більшістю голосів здобув колишній губернатор Массачусетс Мiтт Ромні.

Наступні партійні змагання демократів відбудуться в Південній Кароліні в суботу. Республіканські претенденти змагатимуться у штаті Флорида 29- січня.

5 лютого, у так званий «Супер-вiвторок» внутрішньо-партiйнi голосування вiдбудуться одночасно у понад двох десятках штатiв.

XS
SM
MD
LG