Спеціальні потреби

Актуально

Путін критикує США і НАТО за військове розширення кордонів

Президент Російської Федерафії Володимир Путін гостро розкритикував Сполучені Штати та НАТО за військове розширення до кордонів з Росією і додав, що його країна відповість на такі загрози модернізацією озброєнь. Виступаючи на засіданні Держради Путін заявив, що у світі розгортається нова гонка озброєнь, і Москва не буде стояти осторонь цих процесів.

Підводячи підсумки свого восьмирічного перебування на посаді президента, Путін наголосив на своїх досягненнях – скороченні державної заборгованості, підвищенні зарплатні і збільшенні іноземних інвестицій.

За офіційними даними, торік Росія за обсягами ВВП зайняла сьоме місце у світі. Президент також виклав концепцію розвитку Росії на наступні 12 років, що передбачає реформу державного сектора і скорочення смертності.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG