Спеціальні потреби

У Грузії відбулися парламентські вибори


Парламентські вибори в Грузії відбулися в атмосфері вибухів насилля та нестабільності. Найбільша опозиційна партія Грузії заявила про те, що один з її активістів був вбитий під час голосування. Також за повідомленням грузинського телебачення на прикордонній території між Грузією та Абхазією збройної атаки зазнали два автобуси з мешканцями Абхазії, які їхали на голосування в Грузію. За останніми даними, чотири людини важко поранені. Заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелія звинуватив в інциденті військові сили Абхазії.

Вибори в Грузії відбуваються за змішаною системою: половину місць у 150-містному парламенту посядуть представники партій, а половину – індивідуальні депутати. За попередніми даними з 12 партій, які змагаються за місця в парламенті, перед веде партія Президента Грузії Міхаїла Саакашвілі.

Опозиційний лідер Леван Гачечіладзе заявляє про фальсифікацію виборів та обіцяє стотисячний мітинг в Тбілісі після закриття виборчих дільниць. За виборами стежать сотні міжнародних спостерігачів, включно з представниками Європейського Союзу, США та Росії.

XS
SM
MD
LG