Спеціальні потреби

Партія Саакашвілі лідирує на виборах у Грузії


За результатами попереднього підрахунку голосів на парламентських виборах у Грузії перемогу здобула партія Михаїла Cаакашвілі. Її підтримало 60% виборців. Президент Саакашвілі висловив задоволення результатами виборів і заявив про свою готовність до співпраці з опозицією.

Опозиційні ж партії, за попередніми даними, набрали 16% голосів і заявляють про фальсифікацію виборів. Міжнародні спостерігачі зазначають, що влада приклала достатньо зусиль, щоб вибори відповідали міжнародним стандартам. Водночас, за їх словами, мали місце певні порушення, такі як тиск на виборців під час кампанії та процедурні проблеми з підрахунком голосів.

Адміністрація США очікує на формування у Грузії нового уряду та співпрацю з ним. З такою заявою у четвер виступив заступник речника Державного департаменту США Том Кейсі. Парламентські вибори у Грузії, не зважаючи на певні процедурні проблеми, пройшли успішно, – зауважив посадовець, – і їх можна розглядати як своєрідний прогрес у порівнянні з виборами президента у січні.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG