Спеціальні потреби

Банки харчів допомагають бідним американським родинам


Ріст цін на харчі у світі б’є не лише про населенню бідних країн. Американські родини все частіше не можуть забезпечити своїх родин найнеобхіднішим. Розвинена у США мережа банків харчів вже не може забезпечити усіх, хто потребує допомоги.

На складі площею вісім тисяч квадратних метрів на околицях Балтимора, працівники та волонтери сортують харчі, що у вигляді пожертв надходять від виробників та магазинів.

Виконавчий директор мерилендського банку харчів Дебора Флейтман каже, що з ростом цін обсяг пожертв зменшується:

«Оскільки кількість пожертв зменшується, ми мусимо купувати більше продуктів, і відповідно, що дорожчі харчі, то менше ми можемо купити за гроші, які є у нашому розпорядженні».

Свідченням цього є порожні полиці, відсутність продуктів на яких означає менше харчів для організацій, які допомагають годувати бідних американців у штаті Меріленд. Щодня на кухні для бездомних у Балтиморі роздають тисячі безплатних обідів. Фінбар Ґаллаґер слідкує за надходженням та розподіленням продуктів. Він каже, що оскільки урядова фінансова допомога бідним надається на початку місяця, до кінця місяця гроші розходяться і кількість людей, які потребують допомоги значно збільшується.

Згідно з даними мерилендського банку харчів, понад півмільйона жителів штату живуть поза межею бідності. Але останнім часом збільшується кількість людей, які навіть при наявності постійної роботи потребують допомоги. Виконавчий директор банку харчів Дебора Флейтман каже:

«Люди, які сьогодні приходять сюди – це не лише ті, які живуть на межі бідності. Це люди, які мають роботу, але через високу вартість життя їм важко забезпечити свої родини навіть найнеобхіднішим».

Тож перед банками харчів по всій країні стоїть подвійний виклик –задовольнити зростаючий попит в умовах росту цін та зменшення пожертв.

XS
SM
MD
LG