Спеціальні потреби

Опозиція вимагає оголосити про розпад коаліції


У день візиту Генсека НАТО до Києва, український парламент знову виявився заблокованим. Попри запевнення спікера про те, що коаліція існує, працювати за нинішніх умов вона не може.

Валентина Семенюк, хоч і повернулася до Києва, але до парламенту не прийшла. Цього разу через те, що депутати так і не змогли розглянути принципове питання, через яке регіонали блокували трибуну Ради – програму приватизації. Без його ухвалення опозиція обіцяє блокувати трибуну знову, але голосів на голосування не дає. В коаліції теж недобір голосів.

У вівторок опозиція висунула нову вимогу до спікера – аби він оголосив про розпад коаліції. Яценюк цей факт категорично заперечує. Коаліція, мовляв, існує, але працювати не може.

Номість регіонали вже цілком серйозно готуються до формування нвової коаліції, де вони були б головним гравцем. Депутати домовляються, але поки що безрезультатно. Це вже звичний стан для українського парламенту, який називають найменш дієздатним за всю історію українського парламентаризму.

Чергову спробу проголосувати бодай щось запланували на четвер, тоді знову до ради покличуть Валентину Семенюк і спробують проголосувтаи кадрові питання.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG