Спеціальні потреби

Актуально

Барак Обама обрав собі кандидата у віце-президенти

Кандидат у президенти від Демократичної партії обрав ветерана з питань зовнішньої політики і довголітнього сенатора Джосефа Байдена своїм кандидатом у віце-президенти. Експерти вважають, що таким рішенням він дав відповідь критикам, які вважають його недосвідченим у закордонної політиці.

Байден, якому 65 років, займає впливову посаду голови Сенатського комітету із зовнішніх відносин. В Конгресі він працює вже 36 років.

Байдена зараховують до найрізкіших критиків адміністрації Буша, зокрема війни в Іраку, хоч він сам у 2002 році проголосував за війну.

Про свій вибір Байдена Обама першими повідомив не ЗМІ, а своїх прихильників, які зареєструвалися для цього на його вебсайті. Повідомлення вони отримали вночі з п`ятниці на суботу у формі смс-ок.

Кандидатури Обами і Байдена демократи офіційно мають затвердити на своїму партійному з`їзді в Денвері, який триватиме з понеділка по четвер.

Кандидат у президенти від Республіканців Джон Маккейн поки що не оголосив, кого він хотів би бачити своєю правою рукою.

Вибори відбудуться 4-го листопада.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG