Спеціальні потреби

Маккейн готується до офіційної номінації


У четвер республіканець Джон Маккейн має офіційно прийняти номінацію на кандидата у президенти від Республіканської партії. А у середу ввечері лідери Республіканської партії, підкреслюючи усі переваги Маккейна, не шкодували критики на адресу кандидата від Демократичної партії – Барака Обами. Йому дорікали слабкою зовнішньою політикою, захистом абортів та відсутністю досвіду. Колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані зазначив, що Обома ніколи не очолював ні штату, ні міста, ані навіть бізнесу:

«Він найменш досвідчений кандидат у президенти США за останні сто років. Це не особистий напад на нього, це констатація факту – Обома ніколи нічого не очолював».

Натомість, готовність Маккейна очолити країну перевірена часом і засвідчена досвідом, – зазначив Джуліані:

«Подивившись на Джона Маккейна, ніхто не зможе сказати, що він не готовий стати головнокомандувачем військ. Він готовий до всього. У його руках наша країна буде в безпеці, без сумнівів».

Кандидату у віце-президенти – Сарі Пейлін також можна дорікнути відсутністю досвіду. Однак губернатор Аляски і колишній мер маленького міста сказала, що кандидат від демократів свою політичну кар`єру починав із роботи у громаді:

«Я думаю, що мер маленького міста в чомусь подібний до громадського координатора, за винятком того, що мер маєте визначені обов`язки.

У політиці є кандидати, які використовeють зміни, щоб робити собі кар`єру, але є й такі, як Джон Маккейн, які використовують свою кар`єру, щоб запровадити зміни. У цих виборах є лише один кандидат, який справді боровся за вас у місці, де перемога означає – життя, а поразка означає смерть, і це – Джон Маккейн».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG