Спеціальні потреби

Маккейн та Обама обіцяють вивести країну з кризи


У ці дні американці найбільше переймаються проблемами економіки. Тож кожен з кандидатів на посаду президента США намагається представити себе виборцям як людину, яка здатна краще за конкурента подолати економічні негаразди в країні.

У своїх політичних рекламах кандидати переконують виборців, що здатні вивести країну з економічної кризи. Обама закликає до розумного регулювання фінансового ринку та ринку нерухомості. Він частково звинувачує Джона Макейна у сьогоднішніх проблемах:

«Він говорить нам, що боротиметься з хлопцями із закритого елітного клубу. Але ж саме ці хлопці працюють в кампанії Маккейна».

У свою чергу Маккейн обіцяє реформувати Вашингтон та Волл Стріт і звинувачує Обаму у прагненні збільшити податки:

«Кількома днями раніше сенатор Обама сказав, що можливо загальмує свій економічний план через вплив його збільшення податків. Друзі, ми не можемо обрати президентом людину яка визнає, що її мета зашкодити нашій економіці».

Штаб Обами наполягає, що пропонує збільшити податки лише для тих хто заробляє понад 250 тисяч доларів на рік. Для переважної більшості американців, які заробляють значно менше цієї суми Барак Обама обіцяє зменшити податки.

XS
SM
MD
LG