Спеціальні потреби

У вівторок розпочинає роботу Генеральна Асамблея ООН


До Нью-Йорку почали прибувати лідери держав світу для участі у роботі 63-ої Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Українську делегацію на сесії очолює Президент України Віктор Ющенко. У середу український лідер виступить на спільних дебатах Генеральної Асамблеї ООН. У рамках робочого візиту Президент України проведе низку двосторонніх зустрічей, виступить перед представниками бізнесових кіл, членами Антлантичної Ради США.

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко у свою чергу серед іншого проведе зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та Державним секретарем США Кондолізою Райс.

На сесію ООН у Нью-Йорк має прибути і контраверсійний лідер Ірану Махмуд Ахмадінеджад, якого звинувачують у приховуванні інформації про розробку Іраном ядерної зброї.

Голова Міжнародного агенства з атомної енергії ООН заявив, що не може гарантувати, що Іран таємно не працює над виробництвом ядерної зброї. За словами голови МАГАТЕ Мохамеда аль-Барадеї, Іран повинен надати докази і зняти усі підозри у веденні такої програми. Представник Ірану звинуватив Сполучені Штати у намаганні використати МАГАТЕ, як зброю проти його країни.

XS
SM
MD
LG