Спеціальні потреби

Буш обіцяє плавну передачу влади новій адміністрації


Барак Обама взяв участь у своїй першій нараді з керівництвом служб розвідки. Таку нараду діючий президент проводить кожного ранку. Президент Буш, назвав обрання Обами історичним моментом американської демократії і пообіцяв плавний перехід влади від республіканської до демократичної адміністрації:

«Ми провели нараду служб розвідки для нового президента та надали членам його команди відповідні дозволи».

Буш зазначив, що основним завданням його адміністрації в останні 75 днів правління буде передача влади. Однак, він не збирається стояти осторонь міжнародних процесів:

«Ми продовжуватимемо закликати Конгрес схвалити угоду про вільну торгівлю з Колумбією, Панамою та Південною Кореєю. Ми будемо і надалі захищати нашу країну шляхом знищення терористів поза нашими кордонами, аби ця боротьба не перейшла на нашу землю».

Родина Барака Обами теж перебуватиме у перехідному процесі. Дві доньки президента перейдуть в одну з Вашингтонських шкіл. А у понеділок подружжя відвідає родину Бушів у Білому домі. Лора Буш ознайомить нову першу леді країни Мішель Обама з приватною частиною президентської резиденції. А чоловіки тим часом планують обговорити проблеми економіки та ситуацію в Іраку.

XS
SM
MD
LG