Спеціальні потреби

Обама і Байден відтворили подорож Лінкольна

Перед тим, як взяти участь в інавгураційних урочистостях у Вашингтоні, президентська команда здійснила денну подорож потягом, зупинившись у чотирьох містах. Саме так свого часу на свою інавгурацію прибув до столиці президент Абрагам Лінкольн.

Подорож почалась у Філадельфії, штат Пенсильванія, місті, де з підписанням у 1776 році Декларації про незалежність народилась американська держава. Звертаючись до натовпу, що зібрався на пероні, майбутній президент США Барак Обама сказав, що має надію відновити мрію основоположників нації.

«Зробімо все, щоб ці вибори не були кінцем процесу змін, а лише початком. Всі разом, пам’ятаючи нашу історію, з надією на майбутнє, починаймо вже зараз. Дякую, Філадельфіє».

Відтак, Обама з дружиною та обома доньками відправились до першої зупинки, Вільмінґтона, штат Делавер – рідного міста майбутнього віце-президента Джо Байдена. Перед тим як приєднатися до президента, Байден виступив перед вісьмома тисячами людей, які зібрались привітати президентський потяг попри морозні температури.

«Наша економіка переживає важкі часи. Ми перебуваємо у стані війни. Іноді важко повірити, що весна таки настане. Однак, я обіцяю вам, весна вже в дорозі, вона прийде з новою адміністрацією».

Останню промову перед приїздом у столицю Обама мав у Балтиморі, де його зустріли сорок тисяч прихильників.

«Нам потрібна нова декларація про незалежність, і не лише державна. Ми всі потребуємо особисту декларацію, яку зберігатимемо у серці, яка заборонятиме ідеологічні упередження, несправедливість, брехню, егоїзм, переслідування лише власних цілей, декларацію, яка відродить найкраще, що у нас є».

Кінцевою зупинкою потягу стала столиця, де цими днями відбуваються численні заходи, пов’язані з призначеною на вівторок інавгурацією новообраного президента.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG