Спеціальні потреби

Винахідливість врятувала одного шукача роботи

Багато американців проявляють у ці дні неабияку винахідливість у процесі активних пошуків праці. Втім, один молодий чоловік, який мав клопоти з працевлаштуванням через відсутність досвіду, врешті-решт знайшов собі роботу…..і то не одну, а аж п’ятдесят – по одній в кожному американському штаті!

Даніель Седікві щойно здобув освіту економіста і не дивлячись на важкі часи – нову роботу. Він вирубує ліс в Орегоні, тобто займається заготівлею деревини. Він не переймається тим, що працює простим лісорубом, а не по-професії, якої навчався в університеті....Позатим, Даніель також займається виготовленням медичного обладнання для компанії у штаті Міннесота.

Він також працює гідрологом у Колорадо і фермером в Небрасці. І це – лише початок:
«Цього тижня я маю роботу охоронця у парку у штаті Вайомінг», - додає Даніель Седікві.

Закінчивши університет, він почав шукати працю в галузі фінансів, але зразу ж зіткнувся з проблемами: «Мені відмовили понад сорок разів і я впав у відчай», - згадує Даніель.

Основна проблема працедавців була у відсутності в Даніеля Седикві досвіду. Отже молодий чоловік вирішив його отримати і до того ж у незвичний спосіб. У кожному штаті він знайшов собі роботу рівно на один тиждень, а, відтак, роз’їжджає по всій країні, щоби працювати--від бюро з нерухомості в Айдаго до родео в Південній Дакоті. Працедавців зацікавив його експеримент і вони почали давати Даніелю відповідно оплачувану працю. У Лас-Вегасі він знайшов роботу у весільній капличці.

Щоб то не було - весільний бізнес, робота морським біологом, чи археологом - Даніель, фактично, не знає про свої обов’язки до першого дня праці на новій посаді. Втім, це аж ніяк не сповільнює темпу його діяльності.

Як він знаходить роботу? – спитаєте ви. Даніель говорить, попросту, працедавцям, що досліджує різні професії в Америці. І виглядає, що він справді швидко вчиться, адже десять з дванадцяти працедавців запропонували йому залишитися на постійно. Що ж він робитиме, коли перепробує усі п’ятдесят робіт?:
«Хто його знає!, - каже Даніель, - «Я відкрив для себе стільки можливостей…. Ще чотири місяці тому не мав жодної, а зараз їх безліч».

Своїм експериментом Даніель доводить, що навіть у важкі часи економічної скрути можливості для праці таки існують і що їх багато. «Потрібно, попросту, пильніше придивлятися», - радить молодий чоловік.

1

Інше за темою

XS
SM
MD
LG