Спеціальні потреби

Актуально

У Давосі триває Всесвітній економічний форум

У Давосі у середу розпочався Всесвітній економічний форум. Понад 2500 учасників із 96 країн світу будуть обговорювати питання світового устрою після економічної кризи.

Лідери країн світу, високопосадовці, громадські діячі мають намір також обговорити окрім кризи, питання глобальних кліматичних змін, продовольчої безпеки та раціонального використання світових ресурсів.

У четвер Фонд Віктора Пінчука організує у Давосі круглий стіл з питань благодійності у якому мають взяти участь колишній президент США Білл Клінтон та колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер.

Доповідачами з української сторони, за повідомленнями організаторів ланчу, мають стати віце-прем’єр-міністр України Григорій Немиря та народний депутат України Арсеній Яценюк.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG